Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #642616

Klienditeenindaja Viitna Kõrtsi bistroos

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Viitna Kõrtsi Bistroo otsib oma kollektiivi klienditeenindajat.
Klientide teenindamine nii kassas kui letis- vastavalt kliendi valikule toidu komplekteerimine taldrikule.
Tööaeg graafiku alusel nädal tööl/nädal vaba. Bistroo avatud 07:00-19:00(20:00) päeva jooksul kaks vahetust (hommikune ja õhtune vahetus).

Ootused kandidaadile

Sõbralikkus ja abivalmidus. Oskus töötada kollektiivis.
Puhtus, korrektsus ning hea pingetaluvus .
Hea eesti keele oskus, kasuks tuleb hea vene- ja ingliskeele oskus.

Ettevõte pakub

Väljaõpet kohapeal , konkurentsivõimelist palka.
Sõbralik ja abivalmis töökollektiiv.
Tööd graafiku alusel nädal tööl/nädal vaba ( N-K tööl / N-K vaba)

Tööpakkumise number
#642616

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2020
Kuulutus sisestati:
2. märts 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem