Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804065

KLIENDITEENINDAJA VIIMSI kohvik-pagarikotta

CVKeskus.ee klient
Viimsi, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    Ootame särasilmset klienditeenindajat oma  Buxhöwdeni VIIMSI kohvikusse.

    Klienditeenindaja tööülesannete hulka kuuluvad:

  • Klientide teenindamine ja toodete müük
  • Väga hea pagari -ja kondiitritoodete tundmine
  • Väljapaneku korrashoid
  • Pakendite ettevalmistus
  • Toodangu pakkimine
  • Toodangu müük
  • Tellimuste vastuvõtmine ja edastamine
  • Degustatsioonide korraldamine
  • Teenindusala ja leti korrashoid, puhtuse pidamine ja hoidmine
  • Tegelemine kassa ja rahaga
  • Igapäevane kauba tellimine ning suhtlus kohvikute vahel
  • Nõude koristamine ja pesemine
  • Jooksvad ülesanded

Ootused kandidaadile

    * Oled positiivse ellusuhtumisega, rõõmsameelne ja avatud suhtleja
    * Oled otsustusvõimeline, tuled toime pingelistes olukordades

  • Soovid pakkuda parimat klienditeenindust
    * Oled mittesuitsetaja
  • Sul on väga hea suhtlemisoskus eesti keeles
  • Kasuks tuleb suhtlusoskus inglise, vene keeles
  • Sul on korrektne välimus, pead lugu puhtusest ja isiklikust hügieenist
  • Oled tähelepanelik, täpne ja aus, kiire ja taibukas
  • Sul on lai naeratus ja sära silmis
  • Sul on suur õpitahe ja soov areneda
  • Kasuks tuleb eelnev klienditeenindaja kogemus toitlustusasutuses
  • Sul on valmisolek töötada graafiku alusel

  • Kaasaegset töökeskkonda sõbralikus ja kokkuhoidvas kollektiivis
  • Stabiilset ja kindlat töösuhet
  • Huvitavat ja väljakutseterohket tööd
  • Töötamine täistööajaga või osalise koormusega, paindliku graafiku alusel
  • Konkurentsivõimelist töötasu

    Lisainfo meili teel - laulevpagar(at)gmail.com

Tööpakkumise number
#804065