Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297288

Klienditeenindaja (Viimsi Comarket)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- klientide professionaalne teenindamine ja nõustamine kassas, müügisaalis ja teenindusletis
- positiivse kliendikontakti loomine ja kliendi vajaduste väljaselgitamine
- kaupade korrektne väljapanek ja hinnasiltidega varustamine
- kaubasortimendi müügiloleku tagamine

Ootused kandidaadile

- positiivne suhtumine töösse ja personaalne lähenemine klientidele
- avatud suhtlemine, vastutustundlikkus, usaldusväärsus, ausus ja viisakus
- aktiivne teenindus ja ettetulevate probleemide lahendamise oskus
- korrektne ja esinduslik välimus
- valmisolek töötamiseks nädalavahetustel ja pühade ajal
- väga hea eesti ja hea vene keele oskus

Ettevõte pakub

- ettevõttesiseseid karjääri- ja arenguvõimalusi
- toetavat ja sõbralikku meeskonda
- kaasaegseid töötingimusi

Lisainfo

Töö asukoht: Viimsi Kaubanduskeskus, Randvere tee 6, Viimsi.
Kohale saab bussiga nr. 1a ja nr. 49, Mõisapargi peatus.

Tööpakkumise number
#297288

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 520 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2013

ABC Supermarkets AS on eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis opereerib kaupluseid Comarket ja Solaris Toidupood. Meie missiooniks on tekitada klientides positiivseid emotsioone ja olla neile lähedal. Peame tähtsaks oma klientide soove, sõbralikku ja kiiret teenindust, kaubavaliku värskust ning uudset lähenemist.

Vaata rohkem