Klienditeenindaja vesipiibu-ja kokteilibaari VIP3

VESIPIIBU STUUDIO OÜ

Tööpakkumise number

607036

Töö kirjeldus

Vesipiipude ja kokteilide valmistamine (väljaõpe kohapeal)
Klientide kvaliteetne ja professionaalne teenindamine
Jookide valmistamine ja serveerimine
Vesipiipude ja tarvikute pesemine, ettevalmistamine
Puhtuse hoidmine

Nõudmised kandidaadile

Kandideerijalt ootame:
Kohusetundlikkust
Head meeskonnatöö oskust
Valmisolekut töötada ka nädalavahetustel ja riigipühadel
Eesti keele oskus suhtlustasandil on nõutav
Kõiksuguste võõrkeelte oskus tuleb kasuks
Täpsust
Teadmisi vesipiibust (huvi) või initsiatiivi neid omandada
Rõõmsameelsust ja siirast huvi klienditeeninduse vastu
Ausust
Pingetaluvust
Julgust klientidega suhelda
Vanus vähemalt 18+

Varasem töökogemus ei ole nõutav, kuid on eeliseks!
Kohapealne väljaõpe ja koolitused
Võiks olla huvi vesipiibu vastu

Ettevõte pakub

Pakume meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
Kaasaegseid töötingimusi
Ettevõttesiseseid soodustusi
Võimalus osaleda ka proovipäeval
Paindlikku töögraafikut (valmisolek öötööks)
(lahtiolekuaegadega on võimalik tutvuda
www.shishastudio.ee)
Võimalus töötada täiskoormusega või osalise koormusega.
Samuti otsime nädalavahetuse (R ja L) abilisi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. august 2019
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2019
Soovin kandideerida

Klienditeenindaja vesipiibu-ja kokteilibaari

Shisha Studio - Vesipiibu- ja kokteilibaar Tartu südalinnas
Meie põhitegevuseks on vesipiipude ja kokteilide pakkumine

Oleme avanud Tartus kaks vesipiibu- ja kokteilibaari
Asume Kompanii 10 & Rüütli 1
Oleme avatud 7 päeva nädalas.

Avan ettevõtte profiili