Värsked tööpakkumised

KLIENDITEENINDAJA Valdeku Comarketisse VIP8

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 566305

Tööpakkumise number

566305

Firma nimi peidetud KLIENDITEENINDAJA Valdeku Comarketisse

Töö kirjeldus

Töö müügisaalis:
*klientide professionaalne abistamine kauba valikul ja ostu sooritamisel
*kaupade müügiks ettevalmistamine ja väljapanek, hinnasiltide olemasolu tagamine

Töö kassas:
*klientide professionaalne teenindamine, nõustamine ja abistamine

Nõudmised kandidaadile

Eesti keele oskus vähemalt B1, arvuti kasutamise oskust, sõbralikku suhtumist

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:
• kindlat sissetulekut ja lisatasusid
• tööalast väljaõpet ja koolitusi
• graafi kujärgset tööaega
• ettevõttesiseseid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
7. november 2018

Abc Supermarkets AS on Eesti ettevõte, kellele kuuluvad Comarketi kauplused ja Solaris Toidupood. Peame tähtsaks oma klientide soove, sõbralikku ja kiiret teenindust, kaubavaliku värskust ning ajaga kaasaskäimist.