Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804101

Klienditeenindaja Turba kauplusesse!

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Naudid inimestega suhtlemist keskmisest enam? Soovid teha oma tööd viisil,

mida kliendid ja kolleegid märkaksid ning tunnustaksid?

Oled avatud ja tahad töötada sõbralikus ning kokkuhoidvas tiimis?

Sinu põhilisteks tööülesanneteks on klientide teenindamine kassas ja kauba väljapanek müügisaalis. Töö toimub vahetustes graafiku alusel (ühel nädalal 5 tööpäeva, teisel 2 tööpäeva). Tööaeg 09.00-21.00.

Ootused kandidaadile

  • Positiivne ja elujaatav suhtumine

  • Tulemusele orienteeritus ja kohusetunne.

  • Vanus vähemalt 18. eluaastat

  • Heal tasemel eesti keele oskus

Ettevõte pakub

  • Motiveeriv ja kaasaegne töökeskond

  • Tööd graafiku alusel

  • Põnevad väljakutsed ja inimesed sinu ümber

  • Väljaõpe ja mentorlusprogramm sisseelamiseks

  • Oskustest tulenev töötasu

  • Erinevad personalisoodustused

Tööpakkumise number
#804101

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 750 - 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. september 2022
Kuulutus sisestati:
8. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem