Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja, tule ja liitu meie tiimiga!

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 502795

Tööpakkumise number

502795

Töö kirjeldus

Särasilmne, suhtlemisaldis, heade suhtete looja, vajame just Sind.
Kui hoolid inimestest ning soovid pakkuda neile parimat teeninduselamust, siis on see töö just Sinule.

Nõudmised kandidaadile

Oled valmis töötama õhtuti ning öösiti
Oled julge ja ettevõtlik
Armastad suhelda, soovid teisi aidata
Räägid vabalt eesti ja inglise keelt
Varasem kogemus teenindajana tuleb kasuks, olulisem on aga julge pealehakkamine

Ettevõte pakub

Sõbralikku ja toetavat meeskonda
Stabiilset töösuhet
Omatöötaja soodustusi
Motiveerivat töötasu
Arenguvõimalusi
Ühisüritusi
Paindliku töögraafikut, võimalust töötada osalise koormusega. Sobib ka õpilastele!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
16. november 2017
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2017
Brutopalk:
Alates 800 EUR kuus

Mexicana on taqueria ehk mehhiko restoran Tallinna Vanalinnas, kus pakume teile parimaid tacosid, burritosid ja teisi mehhikopäraseid toite ja jooke. Meie eesmärgiks on pakkuda teile tükike kuuma ja teravat kogemust kunagisest maiade tsivilisatsioonihällist Mehhikost. Mexicana kujul oleme Mehhiko päikese toonud teile kätte Tallinna vanalinna ühte parimasse tulipunkti Suur-Karja tänaval, kuhu pääsete lihtsasti nii jalgsi kui autoga.