Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja-tootejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188965

Tööpakkumise number

188965

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Tallinna külje all Harkujärvel klienditeenindaja-tootejuhti.

Klienditeenindaja-tootejuht aitab ja nõustab kaupluse külastajaid, vajadusel on abiks kassas.
Vahendab vajalikku informatsiooni ettevõtte töötajatele, klientidele ja koostööpartneritele. Tema kompetentsi kuulub ka ühe või mitme kaubagrupi põhjalikum haldamine alates ostukoguste planeerimisest kuni aktiivse müügini, muuhulgas ka kaupade paigutamine müügikohtades ja laoarvestuse pidamine, toodete varustamine tootekirjelduste ja etikettidega, kauba komplekteerimine ja pakendamine, pakkumiste tegemine, lihtsamad hooldustööd jne. Vastavalt arengu kiirusele ja müügitöö edukusele on hiljem võimalik ka mõne alluva töö juhendamine või liikumine vastutusrikkamale ametikohale. Töö on peamiselt liikuv ja valdavalt toimub aianduskeskuse territooriumil.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerima on oodatud:

  • väga hea suhtlemisoskusega
  • teenindusvalmid
  • kiire õppimisvõimega
  • positiivse ellusuhtumisega
  • kohusetundlikud ja korrektsed

kandidaadid, kellel on:

  • aiandusalane haridus
  • eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • vene keele oskus suhtlemistasandil
  • arvuti kasutamise kogemus (Office)
  • valmisolek töötada graafiku alusel ja nädalavahetustel

Kasuks tuleb:

  • aiandusalane töökogemus
  • varasem klienditeenindaja või edukas müügialane töökogemus
  • autojuhiload
  • inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas

Ceres on mitmekülgse tegevusega, nüüdseks juba 17-aastase kogemusega Eesti aiandusettevõte, kus on suured istikumüügiplatsid, aasta läbi mitmekülgne toalillevalik, aianduslikke täislahendusi ning kogu perele suurepärast vabaaja veetmise võimalust pakkuv aianduskeskus. Ceresel on iluaiandusliku tootmisega tegelev tütarfirma Ceres Hortus, mille alla kuulub laia sortimendiga tunnustatud puukool ning lõike-, poti- ja püsilillede tootmisega tegelev taimekasvatusüksus. 2008.a käive oli ligi 35 miljonit krooni.

Cerese näol leiad:

  • suurepärase töökeskkonna Tallinna külje all looduslikult kaunis kohas
  • töötahtelise ja sõbraliku meeskonna
  • huvitavat tööd mitmekülgse tegevusega firmas
  • palka, mis vastab töötaja panusele ja võimetele
  • suure arengupotentsiaaliga ja huvitavaid väljakutseid pakkuva aiandusfirma

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2010

Aiakaupade, istikute ja toalillede jae- ja hulgimüük, aiakujundus, haljastus, lillekasvatus, puukool.