Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja / toodete valmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 376454

Tööpakkumise number

376454

Töö kirjeldus

Toodete valmistamine vastavalt menüüle ning müük kliendile, koos kaasneva tegevusega (ettevalmistus, töökoha korrashoid, kauba vastuvõtmine). Boksipeatus on avatud 8.00 - 20.00 laupäeval 10.00 -19.00 Pühapäeval suletud. Töö toimub vahetustega (hommikune 8.00-17.00 ja õhtune 11-20) 11-17 tööl korraga kaks inimest.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on klientidega viisakas iseseisva mõtlemisega, töökas, korrektne ja kohustundlik, elementaarsed teadmised toiduainete käitlemises. Vajame põhikohaga töötajat. Väljaõpe kohapeal.

Pakume sõbralikku ja pingevaba töökeskkonda ja hea töö eest head palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
13. mai 2015
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2015
Brutopalk:
4.50 - 5.00 €/t

Boksipeatus on 2012 avatud, populaarne kiirsöögikohvik aadressil Veerenni 54 Tallinn istumiskohtadega nii sees kui terrassil. Eesmärgiks on pakkuda natuke kõrgema hinnaklassiga head maitset ja kvaliteeti nii pakutava teeninduse kui toodete näol.