Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja - toiduväljastaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 159157

Tööpakkumise number

159157

Töö kirjeldus

Klienditeenindus ja toitude serveerimine; oma tööpiirkonna korrashoid, jälgida toitude realiseerimise kellaaegu vastavalt Enesekontrolliplaanile, tööpäeva ettevalmistus- ning koristustööd.

Nõudmised kandidaadile

Oskus kiirelt tegutseda; kohusetundlikkus ja hoolivus; viisakas ja sõbralik teenindusoskus; ilu-ja korrameelega; kasuks tuleb eelnev töökogemus teenindajana, kokana või pooleli oleva vastava hariduse omandamine

Alates 15.august. 2008 täiskohaga tööd vastavalt graafikule ja kehtiva kuu töötundidele. Pakume nooruslikku ja arenemisele suunatud töökollektiivi ning head töötasu.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. august 2008
Kuulutus sisestati:
24. juuli 2008

Tartu Kaubamaja III - korrusel asuv Dedi bistroo.