Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #717747

Klienditeenindaja Terminali uues Mustakivi teenindusjaamas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame Sind, kui sarnaselt meiega:

    • meeldib Sulle pakkuda klientidele silmi särama löövat teenindust
    • hoolitseda kauni ning praktilise kaupade väljapaneku eest ning valmistada kiirtoitu

Ootused kandidaadile

  • töökus, puhtus ja korrektsus on Sulle eluviisiks

  • hoiad kliente ja töökaaslasi nagu oma lähedasi

  • usud, et lahenduse leiab alati ning meeskonnas peitub jõud

  • suhtled klientidega vajadusel nii eesti kui vene keeles

Ettevõte pakub

Saad töötada rõõmuga, sest:

  • sinu töötasu on vähemalt 1000€ kätte
  • sul on kindel töökoht
  • töögraafiku koostamisel arvestame päriselt sinu vajadustega
  • pere on meile oluline - tähtsamate peresündmuste puhul saad tasustatud vaba päeva
  • kütus ja toit on sulle VIP hinnaga
  • sul on töökaaslased, keda saad alati usaldada
  • tunned end olulise lülina kogu meeskonnas

Meie uus Mustakivi teenindusjaam asub Lasnamäel - Osmussaare tn 15, Tallinn.

Teenindusjaam on avatud 24/7

Lisainfo

Lisainfo 521 5652
Kandideeri läbi CV Keskuse või lae oma CV üles www.terminaloil.ee

Vestlustega alustame kandideerimisprotsessi käigus. Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#717747

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
21. august 2021
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2021

Terminal on kütuse jae- ja hulgimüüja ning kuulub 100% eesti kapitalile. Oleme ainulaadsemaid ettevõtteid Eesti kütuseturul – omame kõiki tarneahela lülisid alates kütusetsisternide ja -tankerite sisenemisest Eestisse ning lõpetades vedelkütuse toimetamisega lõpptarbija autopaaki - oleme Eesti Kütusepank.

Meie 14 mehitatud teenindusjaama on tuntud sõbralike teenindajate, kvaliteetse kütuse, suurepärase kohvi ning maitsvate toitude poolest.

Oleme Eesti Vabariigi aastatepikkune partner riiklike vedelkütusereservide hoiustamisel. Kärkna vetelkütuseterminal on Eesti siseturul üks suuremaid ja Lõuna-Eesti regioonis ainulaadne - mahutipargi kogumahutavus on 60 000 m³.

Vaata rohkem