Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja - tellimuste vastuvõtja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 41247

Tööpakkumise number

41247

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on plasttorude tootmisega tegelev ettevõte Pipelife Eesti AS. Rohkem infot ettevõtte kohta saab www.pipelife.ee.
Seoses ettevõtte arenguga pakume tööd klienditeenindajale ettevõtte müügiosakonnas, kelle tööülesanneteks on:

klientidelt laekuvate tellimuste sisestamine
tellimuste kinnitamine klientidele
tellimuste saatedokumentide ettevalmistamine
arvete väljastamine tarnitud tellimuste alusel
klientidele telefoni teel info andmine

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
head eesti keele oskust, vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil (kõnekeel)
arvutioskust (Word, Excel)
avatust, head suhtlemisoskust
täpsust, kohusetundlikkust

Kasuks tuleb eelnev samalaadse töö või laotöö kogemus.

Pakume stabiilset tööd edukas ettevõttes, korralikku töötasu.

Lisainfo

Ettevõte asub Rae vallas, kuid tööl on võimalik käia ka ühistransporti kasutades.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2005
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2005