Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja Tartusse ja Tallinnasse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 48823

Tööpakkumise number

48823

Töö kirjeldus

klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine,
toodete tutvustus,
müügisaali korrashoid,

Nõudmised kandidaadile

Kandidaat peab olema aus, kohusetundlik,
korrektse välimusega,
rõõmsameelne,
arvutioskus algtasemel

keeled: eesti, inglise, vene- suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Pakume:
kaasaegset töökeskkonda,
müügi-ja tootekoolitust,
noort ja rõõmsameelset kollektiivi
põhi-ja tulemuspalka

Lisainfo

Vajame müüjaid septembris avatavatesse kohvikutesse nii Tallinnas kui Tartus,
tööaeg on vahetustega , graafiku alusel.
Eelnev müügitöö kogemus ei ole vajalik.

Kandideerimisel märkida palgasoov.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. september 2005
Kuulutus sisestati:
1. august 2005
Brutopalk:
Alates 400000 kuni 650000 EEK kuus

Emila Gustava tegutseb alates 2003 aastast ning hetkel omab Riias 5 kauplust ja 3 kohvikut, kus müüakse värskeid käsitsi valmistatud trühvleid , täidisega shokolaadikomme-ja kujusid ning marstipanist valmistatud tooteid.
Eestis esindab Emila Gustava kaubamärki 100% eesti kapitalile kuuluv Emila Gustava Eesti OÜ, vastavalt frantsiisi-, marketingi-, ja distributsioonilepingule.