Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50003

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klienditeenindus;
kaupade väljapanek;
inventuurides osalemine

Ootused kandidaadile

Eduka kandideerimise tagavad:

  • suhtlemisvalmidus, suhtlemisoskused;
  • täpsus, kohusetundlikkus
  • valmisolek tööks vahetustega

Kasuks tuleb:
  • töökogemus jaekaubanduses
  • arvutikasutusoskus;

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd
Karjäärivõimalust
Korralikku palka

Tööpakkumise number
#50003

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: 4000 - 4800 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. september 2005
Kuulutus sisestati:
22. august 2005

Tartu juhtivaid jaekaubandusfirmasid Tartu Tarbijate Kooperatiiv (TTK) arvestab oma ajalugu ligi saja aastasena. Praegu on Tartu Tarbijate Kooperatiivil 6 linnakauplust (5 neist Konsumi kaubamärgi, 1 A ja O kaubamärgi all) ning 13 maakauplust ühtekokku pea 350 töötajaga. TTK on ETK liige.

Tartu Tarbijate Kooperatiiv pakub Konsumi kauplustes tööd

Vaata rohkem