Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300014

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime lihaleti klienditeenindajat Lõunakeskuse Maksimarketisse, kelle peamiseks ülesanneteks on klientide teenindamine letis, kauba vastuvõtt ja väljapanek ning väljapaneku kontroll.

Ootused kandidaadile

Ausus
Hea pingetaluvus
Kohesetundlikkus
Täpsus
Teenindusvalmidus

Ettevõte pakub

Ettevõttes kehtivaid soodustusi
Sõbralikku kollektiivi
Võimalust töötada graafiku alusel

Lisainfo

Tööks vajalik koolitus ja tööriided tööandja poolt

Tööpakkumise number
#300014

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. märts 2013
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2013

Tartu juhtivaid jaekaubandusfirmasid Tartu Tarbijate Kooperatiiv (TTK) arvestab oma ajalugu ligi saja aastasena. Praegu on Tartu Tarbijate Kooperatiivil 7 Konsumi kaubamärgi linnakauplust , ning 13 maakauplust ühtekokku üle 350 töötajaga. TTK on ETK liige.

Vaata rohkem