Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59457

Tööpakkumise number

59457

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk on Tartu KHK Vanemuise tn õppekorpuses asjaajamise korraldamine ning heal tasemel klienditeeninduse tagamine

Töö kirjeldus:

  • õppekorpuse asjaajamise korraldamine
  • informatsiooni edastamine
  • klientidega suhtlemine

Nõudmised kandidaadile

  • keskharidus või kutsekeskharidus
  • ajaajamise põhimõtete tundmise
  • hea suhtlemisoskus, positiivne hoiak ning tahe töötada klienditeenindajana
  • korektsus ja kohusetundlikkus
  • avutikasutamise oskus

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd.

Lisainfo

Avaldus ja CV saata hiljemalt 13.02.2006 aadressil Kopli 1, Tartu 50115 märgusõnaga „Konkurss“.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2006

Tartu Kutsehariduskeskus on Lõuna-Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus.
Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe.

Tartu Kutsehariduskeskuses on 280 töötajat ning tasemekoolituses 3000 õpilast.