Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 458366

Tööpakkumise number

458366

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonnaga liituma HH PROFIRIIDED uude avatavasse Tartu kauplusesse KLIENDITEENINDAJAT kes armastaks aktiivset müüki ja suhtlemist klientidega. Tööülesandeks on klientide teenindamine, nõustamine ja müük jaekaupluses, kaupade vastuvõtt ja väljapanek, kaupluse korrashoiu tagamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled õige kandidaat, kui Sa:
• tunned rõõmu klientidega suhtlemisest ja oskad neid ka kuulata;
• oled orienteeritud tulemusele;
• omad eelnevat töökogemust müügivaldkonnas;
• tunned arvutit;
• oled algatus- ja õppimisvõimeline;

Eeliseks on:
• Kogemus töö- või spordirõivaste müügil;
• võõrkeelte oskus.

Ettevõte pakub

Pakume:
• soodustusi oma toodetele;
• põhipalka ja tulemustasu vastavalt müügitulemustele;
• võimalust töötada osalise tööajaga
• tööaeg E-R 8-18, L 10-15

Palun saada oma CV, palgasoov ja kaaskiri cv(at)tamectrade.ee. Lisainfo telefonil 655 0095 või www.profiriided.ee

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2017

140 aastat tagasi kapten Helly Juell Hansen alustas veekindlate riiete tootmist meremeestele. Alates sellest ajast on HELLY HANSEN olnud esirinnas kvaliteetse tehnilise kaitsva riietuse arendamisel nii tööks kui vabaks ajaks. HH kogemus ja kompetents on võimaldanud luua rõivaid kandimiseks ektreemsetes oludes, kus kvaliteet ja funktsionaalsus otseselt mõjutavad riietuse kandja heaolu, tervist ja ohutust.

Tamec Trade OÜ müüb HELLY HANSEN töö- ja esindusriideid. Valikus on ka Top Swede ja ELKA Rainwear töörõivad, Bolle kaitseprillid, Mechanix kindad, Brynje ja Terra turvajalatsid jpm. Meie missioon on pakkuda kvaliteetseid töörõivaid koos kompetentse nõuande ja kõrgel tasemel teenindusega. Meie klientideks on erinevad ettevõtted üle Eesti, lisaks on meil edasimüüjad Eestis, Lätis ja Leedus ning HH PROFIRIIDED esinduskauplused Tallinnas (Mustamäe tee 29 ja Peterburi tee 44).