Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 570876

Tööpakkumise number

570876

Töö kirjeldus

Oled meile sobiv kandidaat, kui soovid teha aktiivset müügitööd, meeldib suhelda inimestega ning soovid pakkuda positiivset kliendikogemust meie klientidele. Peame oluliseks esindada väärikalt Stenströms'i kaubamärki oma outlet kaupluses Lõunakeskuses ning tutvustada seda ka meie klientidele. Karta ei tohiks töörutiini, mida võib antud tööiseloom tekitada. Pigem võtta seda, kui väljakutset ning alati on võimalik end selles vallas edasi arendada. Kasuks tuleb moeteadlikkus ja huvi selle valdkonna vastu ning julgus inimestele näidata põnevaid valikuid. Meile on tähtis, et klient tahaks meie juurde alati tagasi tulla ning just Sinul on selles väga suur roll.

Nõudmised kandidaadile

Soov teha müügitööd
Avatud ja hea suhtleja
Naeratav ja sõbralik
Vajalik on inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
Kohusetundlik
Korrektne välimus

Osalise ajaga tööd lapsehoolduspuhkuselt naasva töötaja asendamiseks
Ettevõte pakub väikest sõbralikku kollektiivi
Graafikuga tööd
Boonust tervise heaks
Palk alati õigel ajal kätte

Lisainfo

Tööle asumine jaanuarist.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
7. detsember 2018
Brutopalk:
Alates 3.25 EUR tunnis

Stiil, kvaliteet ja mugavus igas detailis on see, mis on teinud Stenströms'i brändi tuntuks ja lugupeetuks. Kasutame oma toodetes naturaalseid materjale, mis teevad need kandjale eriti mugavaks. Peamiselt toodame meeste triiksärke meie oma vabrikus Elvas aga on ka palju teisi aksessuaare lisaks. Samuti pakume tooteid naistele.
Lõunakeskuses asub meie vabriku outlet kauplus, ainuke kauplus Eestis, mis annab suurepärase võimaluse osta meie tooteid ka siin.