Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114955

Tööpakkumise number

114955

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja tööülesanneteks on klientide nõustamine kindlustusega seonduvates küsimustes, kindlustustoodete tutvustmine ning lepingute sõlmimine.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat omab ettevõtlikust, valmidust meeskonnatööks, heal tasemel eesti ja vene keele oskust, soovi erinevate inimestega meeldivalt suhelda. Kasuks tuleb eelnev kogemus müügi-, teenindus- või kindlustusvaldkonnas.

Omalt poolt pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd, korralikku töötasu, müügi- ja kindlustusalast täiendkoolitust ning arenemisvõimalust müügi- või kindlustusvaldkonnas.

Lisainfo

Töökoht asub Tartus.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2007

Salva Kindlustuse AS on 1993. aastal loodud kahjukindlustusselts, mille turuosa on ligi 11%. Salva Kindlustusel on kokku 23 esindust ja müügipunkti kõigis Eesti suurimates linnades.