Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #527657

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja töö Kohvipausi Tartu kohvikus (Rüütli 8).

Salatite ja wrappide valmistamine vastavalt klientide soovidele.
Ostjate teenindamine letis ja kassas. Kohviku müügisaali korrashoid.

Töö 8 tundi päevas, 40 tundi nädalas kolmes vahetuses E-R 6:30-20 ja L 8-18.

Ootused kandidaadile

Otsime meeldiva suhtlemisoskusega hakkajat inimest. Vajalik eesti ja inglise keele oskus suhtlemistasandil.

Ettevõte pakub

Meil on väike, meeldiv ja sõbralik kollektiiv.
Iga aastaga lisandub puhkusele üks vaba päev.

Tööpakkumise number
#527657

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 800 - 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. mai 2018
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2018

Kohvipaus on kohvik, kust saab värskeid salateid ja wrappe, pagarisaiu ja küpsiseid ning loomulikult head kohvi. Asume Tartus, Rüütli 8 ja Tallinnas, Rävala pst 2.

Vaata rohkem