Klienditeenindaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #642199

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Särava klienditeenindaja peamisteks ülesanneteks on restoranis Asian Chef klientide kõrgetasemeline teenindamine ning nende soovide eest hoolitsemine.

Ootused kandidaadile

-väga head suhtlemisoskust,
-kohusteundlikkust, täpsust ja tööle pühendumise oskust,
-valmisolekut töötada meeskonnaga koostöös,
-julgust ja organiseerimisvõimet,
-valmisolekut töötada graafiku alusel.

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist töötasu,
- huvitavat ja vaheldusrikast tööd,
- meeldivat töökeskkonda ja sõbralikke töökaaslasi,
- stabiilset ja kindlat töökohta arenevas ettevõttes,
- arenguvõimalusi,
- motivatsioonisüsteemi ja boonuseid.

Tööpakkumise number
#642199

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 4 - 6 €/tunnis
Kuulutus aegub:
28. märts 2020
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem