Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345154

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide nõustamine ja teenindamine parimal viisil, mööblitellimuste vastuvõtmine, vormistamine ja edastamine.

Ootused kandidaadile

Sul on vähemalt keskharidus;
oskus erinevates olukordades lahendusi leida;
oled kohusetundlik ja kiire tegutseja;
oled sõbralik ja hea suhtleja;
valdad vabalt eesti keelt;
arvutioskus tavakasutaja tasemel.

Ettevõte pakub

põhipalk;
tööalast väljaõpet;
rõõmsameelseid töökaaslasi ja meeldivat tööõhkkonda;
häid töötingimusi;
paindlikku töögraafikut.

Tööpakkumise number
#345154

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2014

Rave Mööbel OÜ on 1994 aastal asutatud mööbli tootmis-, jae- ja hulgimüügifirma Eestis. Ettevõttel on 5 jaemüügikauplust ning edukaid koostööpartnereid/edasimüüjaid Eestis üle 20. Ettevõtte toodangust 95% eksporditakse Skandinaaviariikidesse. Otsime klienditeenindajat Tartu kauplusesse.

Vaata rohkem