Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 151196

Tööpakkumise number

151196

Töö kirjeldus

Aktiivne panus kaupluse igapäevasesse töösse ja edusse
Klientide teenindamine ja nõustamine väga heal tasemel
Kaupluse väljapaneku ja vaateakna korrastamine
Meeskonna motiveerimine
Aruandlus

Nõudmised kandidaadile

Ootame sind oma meeskonda,
kui naudid klienditeenindust ning klientide nõustamist,
sul on eelnev kogemus valmisriiete müügis (3 a)
eesti keele oskus kõnes ja kirjas ning vene- ja inglise keele oskus suhtlustasandil,
hea kohanemisvõime ja pingetaluvus,
ausus ja kohusetundlikus

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume
Konkurentsivõimelist tulemustest sõltuvat töötasu
Võimalust areneda koos ettevõttega

Lisainfo

Asukoht: Tartu
Tööle asumise aeg: 30. juuni 2008
Töö tüüp: Palgatöötaja, täistööaeg, graafiku alusel
Kuulutus aegub: 15.06.08

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
9. mai 2008

Euroopa juhtivaim meeste riiete kaubamärk Celio, otsib pühendunud naisi ja mehi detsembris avatavatud Celio kauplusesse tööle, kes kannaksid edasi Celio põhiväärtusi