Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #151194

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne panus kaupluse igapäevasesse töösse ja edusse
Klientide teenindamine ja nõustamine kaupade sortimendi, kvaliteedi, hooldamise osas
Aktiivne müük
Müügisaali ettevalmistamine ja korrashoid

Ootused kandidaadile

Ootame sind oma meeskonda, kui sul on
soov ja sa naudid klienditeenindust ning klientide nõustamist,
eesti ja vene keele oskus väga heal tasemel ning inglise keel suhtlustasandil,
ning oled kohusetundlik

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume
Erialast väljaõpet
Konkurentsivõimelist tulemustest sõltuvat töötasu
Võimalust areneda koos ettevõttega

Lisainfo

Tööiseloom:
Asukoht: Tartu
Tööle asumise aeg: 21.07.08
Töö tüüp: täistööaeg, graafiku alusel
Töökuulutus aegub: 7.07.08

Tööpakkumise number
#151194

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
9. mai 2008

Euroopa juhtivaim meeste riiete kaubamärk Celio, otsib pühendunud naisi ja mehi detsembris avatavatud Celio kauplusesse tööle, kes kannaksid edasi Celio põhiväärtusi

Vaata rohkem