Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144397

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks klienditeenindus ja arvelmine, töö- ning teenindusruumide ilu ja korra tagamine, koka abistamine toitude valmistamisel ja serveerimisel, ettevalmistustööd, omapoolse panusega meeskonnatöö sujuvuse tagamine

Ootused kandidaadile

Tahe aidata ja kasulik olla; oskus kiirelt tegutseda, kohusetundlikkus ja hoolivus; viiskas ja sõbralik teenindusoskus; ilu-ja korrameelega; soov leida püsiv töökoht; kasuks tuleb eelnev töökogemus teenindajana (ja ka kokana) või vastav koolitus

Tööd täiskohaga teenindajale graafikujärgselt vaheldumisi kas 5 või 2 päeva nädalas 12h päevas.

Tööpakkumise number
#144397

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 38 €/tunnis
Kuulutus aegub:
13. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
13. märts 2008

CVKeskus.ee klient

Tartu Kaubamaja 0-korrusel tegutsev grillkohvik Corrida

Vaata rohkem