Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63268

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tartus Rüütli tänaval asub selles linnas siiani ainulaadne loungebar-tüüpi tõeliselt chill mõnulemiskoht, kus saab süüa, juua ja vesipiibutada. Sinu tööks oleks vaimne investeerimine meie ettevõtmisesse, et luua klientidele ainulaadne ja erakordselt sõbralik äraolemine.

Oleme valmis investeerima Sinusse majanduslikult ja üheskoos otsima viise meie edasiseks arenguks.

Ootused kandidaadile

  • Huvitavat isiksust
  • Julget pealehakkamist ja innovatiivsust
  • Suhtlemisvalmidust
  • Lojaalsust ja koostöövalmidust
  • Valmidust töötada nii baaris kui istumissaalis klienditeenindajana

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Ohtralt arenguvõimalusi ja koolitusi
  • Uusi tutvusi
  • Tõeliselt mõnusat töökeskkonda

Lisainfo

Ootame lihtsas vormis ja ülevaatlikku (soovitatavalt fotoga) lühitutvustust endast ja oma tegemistest. Eelnev töökogemus võib tulla kasuks, kuid pole ilmtingimata vajalik. Kontakteeruda saate meiega läbi CV Keskuse, lisaküsimustele vastame meelsasti ka telefonitsi numbritel 56 282 999 või 56 241 572.

Tööpakkumise number
#63268