Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308827

KLIENDITEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kinokülastajate kõrgtasemel teenindamine (piletite, jookide ja maiustuste müümine, piletite kontrollimine, klientide juhendamine)
- Kino puhtuse tagamine

Ootused kandidaadile

- Väga hea eesti keele oskus
- Sõbralikkus ja viisakus
- Hea õppimisvõime ja kiirus
- Positiivne ellusuhtumine, huumorimeel
- Hea pingetaluvus
- Teenindusele orienteeritus

Kasuks tuleb
- Varasem töökogemus teenindussektoris
- Võõrkeelte oskus

Ettevõte pakub

- Huvitavat ja mitmekesist tööd
- Sõbralikku ja toredat kollektiivi
- Paindlikku töögraafikut

Lisainfo

Pakume tööd täistööajaga suveperioodiks. Töö on graafiku alusel. Kandideerimiseks esitage palun CV koos motivatsioonikirjaga.

Tööpakkumise number
#308827

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
5. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
23. mai 2013

Cinamon on Cinamon Gruppi kuuluv nooruslik bränd, mis ühendab endas töötajaid, kellel on kogemusi vaba aja veetmise, meelelahutuse ning toitlustuse vallas. Cinamon on 5 kinosaaliga Lõuna-Eesti suurim kinokeskus, mis asub Tartu kesklinnas, Tasku keskuse 4. korrusel.

Vaata rohkem