Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #230326

KLIENDITEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- piletite, jookide ja maiustuste müümine;
- piletite kontrollimine ja puhtuse tagamine kino saalides;
- jäätise ja kaalukommide müümine ning boonuskaartide väljastamine.

Ootused kandidaadile

- varasem töökogemus teenindussektoris;
- väga hea eesti keele oskus;
- sõbralikkus, viisakus ning suhtlemisoskus;
- õppimisvõime ja kiirus;
- suur huvi filmide ja kinomaailma vastu;
- positiivne ellusuhtumine ja huumorimeel;
- pingetaluvus.

Kasuks tuleb:
- inglise ja vene keele oskus.

Ettevõte pakub

- võimalust töötada nooruslikus ja sõbralikus meeskonnas;
- huvitavat ja mitmekesist tööd;
- paindlikku töögraafikut.

Tööpakkumise number
#230326