Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305879

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Boost Juice Bars-is töötades on Sinu ülesandeks jookide valmistamine, klientide teenindamine, baari korrashoid, kauba vastuvõtmine ja meeskonna
abistamine.

Ootused kandidaadile

aktiivsus
ausus
hea pingetaluvus
kiire kohanemis- ja õppimisvõime
positiivne ellusuhtumine
sõbralikkus ja teenindusvalmidus
täpsus ja kohusetundlikkus
valmisolek meeskonnatööks
valmisolek tööks graafiku alusel

Ettevõte pakub

noort ja rõõmsameelset meeskonda
põhi- ja tulemuspalka
väljaõpet

Lisainfo

Kandideerimisel on oodatud lühike motivatsioonikiri.
Lisaküsimuste tekkimisel võib julgelt kirjutada mirjam.veiler(at)boostjuicebars.ee

Tööpakkumise number
#305879

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
25. mai 2013
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2013

Boost Juice Bars on Austraaliast pärit maailma suurim rahvusvaheline värske mahla- ja smuutibaaride kett.

Boost Juice Bars menüüs on tervislikud ja supermaitsvad värskelt pressitud mahlad ja eluskultuuridega väherasvasest külmutatud jogurtist valmistatud smuutid.

Boost Juice baarid asuvad Tallinnas ja Tartus.

Vaata rohkem