Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 566662

Tööpakkumise number

566662

Firma nimi peidetud klienditeenindaja

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja ülesandeks on klientide toetamine ja nõustamine, kiire ja efektiivne klientide tagasiside käsitlemine ning lahendamine.

Nõudmised kandidaadile

Hindame kõrgelt head meeskonnamängijat, kes on hoolikas ja abivalmis ning kelle positiivne suhtumine ning eesti ja vene keelne suhtlus aitavad tagada klientide rahulolu. Sinu töös on vajalikud korrektne keelekasutus, väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus, täpsus andmetega töötamisel ning hea arvutikasutusoskus. Kui väljakutseterohked situatsioonid panevad su silmad särama, siis oled oodatud kandideerima!

Omalt poolt pakume põnevat tööd kaasaegses arenevas ettevõttes, koolitusi, andekate ja tublide kolleegide tuge ning motiveerivat palka.

Töökoha asukoht on meie Tartu teeninduskeskuses.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2018
Kuulutus sisestati:
9. november 2018

Lindström on üks juhtivaid Euroopa tekstiiliteenuste ettevõtteid, kellel on tekstiilitööstuses üle 170 aasta kogemusi. Me pakume lahendusi ruumide puhtuse tagamiseks ja sisekujunduseks, töörõivaid ja töökaitselahendusi.
Lindströmi ülesandeks tugevdada oma klientide ettevõttekuvandit ja muuta nende igapäevaelu oma teenuste abil lihtsamaks. Üüritekstiilide teenus on kulutõhus ja keskkonnasäästlik moodus ettevõttes vajalike tekstiilidega tegelemiseks.
Lindström on tugevalt kasvav rahvusvaheline ettevõte. Meie eesmärgiks on geograafiliselt laieneda ja pikemas perspektiivis oma turuosa suurendada. Edukus põhineb tegevuste tugeval kontseptsioonil, mis tagab tegevuste kvaliteedi, teenuste ühtsuse ning vastutustundlikkuse kõikides tegevusriikides.