2023-08-23 14:48:55

KLIENDITEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
Alates 1100 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime Tartus asuvasse esinduslikku outlet-kauplusesse ausat, rõõmsameelset, algatusvõimelist

KLIENDITEENINDAJAt!

Ohoo Outlet on usaldusväärne tööandja, kes oskab hinnata häid töötajaid.

Ootused kandidaadile

Kas Sulle meeldib vaheldus erinevate inimestega suhtlemise näol? Räägid vabalt eesti ja vene keeles? Suudad teha mitut asja korraga? Omad valmisolekut teha vajadusel tööampse meie Tallinna kauplustes? Ja kõige tähtsam – soovid teha tööd? Kui jah, siis Sind me otsimegi!

Antud töökoht ei sobi õpilastele ja üliõpilastele. Kandideerimisel tuleb kasuks, kui oled covid-19 vastu vaktsineeritud.

Pakume täistööaega, tööd graafiku alusel, firmasisest soodustust, töötasu alates 1100 € bruto.

Tööleasumise aeg: esimesel võimalusel

Lisainfo

Konkurss kestab kuni sobiva kandidaadi leidmiseni. CV-d koos pildi ja kaaskirjaga ootame e-posti aadressile ohoo.outlet(at)gmail.com. Lisainformatsioon telefonil 5184560 (Anu).