2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kui tunned rõõmu inimestega suhtlemisest, oled särasilmne, töökas ja kohusetundlik, sulle meeldib tegeleda moekaubaga siis ootame Sind kandideerima meie uude women´secret kauplusesse Tartu Edeni kaubanduskeskuses.

Sinu töö peamisteks ülesandeks on: Klientide professionaalne teenindamine kassas, müügisaalis ja proovikabiinis. Toodete tundmine ja oskuslik soovitamine kliendile. Kauba vastuvõtmine ja väljapanek. Kaupluse igapäevase korrashoiu eest vastutamine. Aktiivne müügitöö ja koostöö tiimi liikmetega. Soov areneda ning oma oskusi/teadmisi täiendada.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind, kui: Oled meeskonnamängija - omad suurepäraseid koostööoskusi ning head pingetaluvust. Oled kohusetundlik ning oma töös täpne ja korrektne. Sinu meeskond saab Sinu peale loota! Tunned rõõmu inimestega suhtlemisest - klientide teenindamine on Sinu kutsumus. Sul on soov muuta kliendi kaupluses käik meeldivaks.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vastutusrikast tööd rõivakaubanduses. Väljaõpet ning arenguvõimalusi. Mentorlust uue tulijana tiimi. Kaupluse siseseid ja brändidevahelisi karjäärivõimalusi. Osalise või täiskoormusega tööd. Põhipalka ja müügiboonust. Sporditoetust ning vaba päeva sünnipäeval.