Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520874

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte laienemisega otsime oma Tartu teeninduspunkti klienditeenindajat, kelle põhilisteks tööülesanneteks oleks:

  • klientide teenindamine
  • klientide konsulteerimine abivahendite ja kaupade valimisel
  • vajamineva dokumentatsiooni vormistamine
Väljaõpe ettevõttes kohapeal.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame kohusetundlikkust ja ettevõtte valdkonna tunnetust.

Kasuks tuleb:

  • töökogemus klienditeenindajana
  • kokkupuude sotsiaal- või tervishoiuvaldkonnaga
  • vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- täistööajaga töökohta sõbralikus kollektiivis
- kaasaegseid töövahendeid
- erialaseid koolitusi
- motiveerivat töötasusüsteemi

Rohkem infot telefonil 737 0094

Tööpakkumise number
#520874

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2018
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2018

ITAK OÜ peamine tegevusvaldkond on invaabivahendite müük ja laenutus. Pakume abivahendeid liikumiseks, koduseks hoolduseks ja põetuseks, igapäevaseks toimetulekuks ja taastusraviks.
Meie eesmärk on pakkuda abivajajaile kvaliteetseid ja funktsionaalselt sobivaid abivahendeid.
Ettevõtte kohta leiad rohkem infot veebilehelt www.itak.ee.

Vaata rohkem