Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49590

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Huvitav töö aktiivsele ja heale suhtlejale.

Ootused kandidaadile

- suhtlusoskus eesti ja vene keeles
- täiendav keeleoskus tuleb kasuks
- korrektsus ja kiire õppimisvõime
- arvutikasutusoskus

Huvitavat tööd, kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi.

Tööpakkumise number
#49590

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 4000 - 5500 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. august 2005
Kuulutus sisestati:
15. august 2005

Instrumentarium Optika kauplusteketti kuulub 15 kauplust üle Eesti.
Otsime sügisel avatavasse Tartu Kaubamajas asuvasse kauplusesse klienditeenindajat.

Vaata rohkem