Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547930

Tööpakkumise number

547930

Töö kirjeldus

- Klientide teenindamine ja konsultatsiooni pakkumine
- Kaupade aktiivne tutvustamine ja müümine
- Kaupade vastuvõtmine, lahtipakkimine ning poelettidele paigutamine
- Vajadusel ka kaupade tellimine

Nõudmised kandidaadile

- Korrektsus, täpsus, ausus, kohusetundlikkus, aktiivsus, initsiatiivsus
- Hea suhtlemisoskus, kliendisõbralikkus, soov ennast pidevalt täiendada
- Probleemide lahendamise oskus
- Valmisolek tööks graafiku alusel
- Arvuti kasutamise oskus
- Eesti keele oskus kõnes ja kirjas

Pakume oma töötajatele kindlat, stabiilset ja huvitavat töökohta, iseseisvust.
Põhipalka ja tulemustasu ning igakülgset abi ja väljaõpet

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. august 2018
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2018

Handymann alustas tegevust 2000. aasta mais kataloogikaupade müügiga. Põhirõhk oli alguses suunatud kvaliteetsete tööriistade ja tarvikute pakkumisele, klientide vajaduste kasvades suurenes tasapisi ka tootevalik.

Praegu on eesmärgiks keskenduda jaemüügi arendamisele ja paista silma nii rikkaliku sortimendi kui hea hinnaga. Tänaseks on meil Eestis 5 kauplust (Laagri, Viljandi, Pärnu, Tartu, Võru). Poodide tootevalikus on rohkem kui 10 000 erinevat nimetust, umbes pool sellest vahetub pidevalt. Lisaks elektri- ja käsitööriistadele pakume auto- ja aiakaupu, kodutehnikat ning hooajapõhiseid tooteid vaba aja sisustamiseks. Loomulikult vajavad tõsised töömehed peale tööriistade ka vastupidavaid riideid: tunkesid, jopesid, kindaid ja turvajalatseid – kõik see ning palju muud on meil nüüd olemas.