Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #698320

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Gardest kodu- ja aianduskeskuses asuv restoran Muru otsib enda kollektiivi hakkajat ja energilist klienditeenindajat, kelle igapäevasteks tööülesanneteks on restorani klientide teenindamine, kassa käsitlemine, toitude kohta lisainfo jagamine ning restorani igapäevane korrashoid ning sellega seotud tegevused.

Ootused kandidaadile

Sobilik kandidaat on positiivse ellusuhtumisega ning naudib suhtlemist. Kiired jalad tulevad kasuks.

Tööpakkumise number
#698320

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 750 - 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. mai 2021
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem