Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 423904

Tööpakkumise number

423904

Töö kirjeldus

klientidega suhtlemine
kirjavahetuse korraldamine
kliendilepingute sõlmimine
firma kodulehekülje ja Facebooki haldamine
kaupade ja teenuste tutvustamine
telefoniteenindus

Nõudmised kandidaadile

aktiivne, iseseisev ja eesmärgile orienteeritus
julge ja otsustusvõimeline
tahe suhelda inimestega
soov töötada meeskonnas
teadmised spordiklubivaldkonnast tulevad kasuks

Ettevõte pakub

põhipalka ja tulemustasu
positiivset töökeskkonda
rõõmsat meeskonda
tasuta spordiklubi teenuseid

Lisainfo

Pakume tööd spordiklubi klienditeenindajale. Tööaeg on vahetustega E-P klubi lahtioleku aegadel. Lisaks klientide teenindamisele letis on vaja tegeleda administratiivsete küsimustega nagu kliendihaldus meili teel, arvete koostamine, Facebooki postituste tegemine, kodulehe muutmine jms. Sügis-kevad hooajal on spordiklubi avatud 7-23. Hommikune vahetus kestab 7-16 ja õhtune vahetus 16-23. Suvehooajal on klubi avatud E-R 7-21 ja P 15-21.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
31. mai 2016
Kuulutus sisestati:
18. mai 2016

Fitlife on rühmatreeningutele keskendunud spordiklubide kett Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Kuressaares. Treeningplaanis pakume suures valikus Les Mills kontseptsioontreeninguid ning erineva keerukusastmega vabakoreograafia treeninguid. Meie klubi tugevustena on klubiliikmed välja toonud treeningute rohkuse, treenerite pädevuse, klienditeenindajate abivalmiduse ja sõbraliku ning hubase atmosfääri, kuhu ollakse alati oodatud!