Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66705

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide teenindamine, nõustamine, konsulteerimine
  • kliendilepingute sõlmimine, tellimuste vastuvõtmine
  • osalemine müügimeeskonna töös

Nõudmised kandidaadile

  • aktiivne ja positiivne ellusuhtumine
  • kohusetundlikkus ja korrektsus
  • iseseisvus ja tulemustele orienteeritus
  • arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • sõbralikku kollektiivi
  • palju tööd ja väärilist tasu

Tööpakkumise number
#66705

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. mai 2006
Kuulutus sisestati:
9. mai 2006

AS Erimell on 1995 aastal asutatud õlide ja määrdeainete ning autotarvete impordi ja hulgimüügi firma.
Meil on Eestis neli müügiesindust: Tartus, Sauel, Rakveres ja Pärnus.
Firmas töötab üle 40 inimese.

Pakume tööd klienditeenindajale meie Tartu müügiesinduses Tartus, Vahi tn. 5

Vaata rohkem