Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #746053

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

- külastajate teenindus (s.h laudade katmine ja koristamine) restoranis ning muuseumis toimuvatel sündmustel

- tellimuste vastuvõtmine ja täitmine

Ootused kandidaadile

Parimal klienditeenindajal on:

-          hea suhtlemisoskus nii eesti kui inglise keeles

-          meeskonnatöö oskus

-          hea füüsiline vastupidavus

-          valmisolek töötada paindliku tööaja alusel (s.h öisel ajal ja nädalavahetusel)

-          soovitavalt töökogemus toitlustusvaldkonnas

-          stabiilset sissetulekut (alates 750 €), lisatasu öötöö ja ületundide eest

-          mitmekülgset tööd kultuurikeskkonnas

-          juhendamist

-          38 päeva puhkust aastas

-          toitlustust soodustingimustel

-          tähtajatut töölepingut

Tööpakkumise number
#746053

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 750 - 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
26. november 2021

Eesti Rahva Muuseumi põhiülesanne on eesti, soome-ugri ja põhjarahvaste, samuti Eestis elavate rahvusgruppide ja naaberrahvaste kultuuri kajastava materjali kogumine, säilitamine, uurimine ning vahendamine hariduslikel, teaduslikel ja elamuslikel eesmärkidel.

Vaata rohkem