Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178457

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kõrgetasemeline klienditeeninduse pakkumine lähtudes ettevõtte teenindusstandartidest
Mänguautomaatide ja mängude tutvustamine klientidele
Mänguaparaatide igapäevases inventuuris osalemine
Rahaliste tehingute sooritamine
Valuutavahetus
Päevaaruannete ja aruandluse koostamine

Ootused kandidaadile

Vanus alates 21.eluaastat
Keskharidus
Hea eesti ja vene keele oskus
Korrektsus, ausus, vastutustundlikus
kasuks tuleb varasem töökogemus klienditeenindajana

Ettevõte pakub

Väljaõpet
Meeldivaid töökaaslasi ja mugavat töökeskkonda
Pikaajalist töösuhet
Kaasaaegseid töötingimusi
Paidlikut töögraafikut

Tööpakkumise number
#178457