Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 421591

Tööpakkumise number

421591

Töö kirjeldus

Maikuu teises pooles avame Tartus Antoniuse õuel kohvik-resto JOP.
Suvisel ajal lisandub siseruumides olevale 10 laua ja 32 istumiskohaga söögikohale ka kuni 50-kohaline väliteenindusala.
Igapäevasele toitlustustegevusele lisaks hakkame pakkuma toitlustust ka seminaride, kontsertide ning muude Antoniuse õues toimuvate sündmuste ajal ning korraldame veiniõhtuid-koolitusi, toidukoolitusi ning muusikaõhtuid.

JOP kohvik-resto on erinevate kunstide sulatusahi, kus kombineeritakse oskuslikult omavahel söök ja jook, tänapäev ja ajalugu, kujutav kunst ja disain, rahvuslikud ning põhjamaised maitsed ja stiilielemendid.

Tulge tutvuma ja räägime lähemalt!

Nõudmised kandidaadile

JOP ootused kandidaadile:

-Oled avatud, positiivne, rõõmsameelne ja soovid anda panuse meie peagi avatavasse toredasse kohvik-restosse :)
-Ausus, lugupidamine enda, teiste ning kogu maailma suhtes
-Oled täpne, kiire ja usaldusväärne
-Omad teadmisi toitlustuse alal ning oled kiire taibuga ja oskad loominguliselt läheneda
-Soovid jagada oma häid ideid, mõtteid, oskusi ning kogemusi
-Soovitatavalt kogemus kohvik/restorani klienditeenindajana

Ettevõte pakub

Omalt pool pakume:

Mõnusat atmosfääri ja muusikat
Toredat ning toetavat töökeskkonda
Väljaõpet ja kasulikke koolitusi
Ühisüritusi
Tööd graafiku alusel
Motiveerivat palgasüsteemi
Higi, verd ja pisaraid

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
3. mai 2016

JOP! Kohvik-resto on erinevate kunstide sulatusahi, kus kombineeritakse oskuslikult omavahel söök ja jook, tänapäev ja ajalugu, kujutav kunst ja disain, rahvuslikud ning põhjamaised maitsed ja stiilielemendid.