Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 89334

Tööpakkumise number

89334

Töö kirjeldus

The Body Shop kauplus otsib oma meeldivasse kollektiivi klienditeenindajat, kelle tööülesandeks on klientide asjatundlik ja professionaalne teenindamine, igapäevane müügitöö kaupluses.

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile: ausus, täpsus, kohusetundlikkus, hea suhtlemisoskus, sõbralikkus ja teenindusvalmidus, kogemus klienditeenindajana. Kasuks tuleb kosmeetikaalane koolitus, jumestusoskus. Inglise ja vene keel suhtlustasandil.

Pakume tööd täiskohaga (võimalus ka osalise tööajaga) klienditeenindajale. Töö graafiku alusel. Tööle asumine koheselt.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
22. detsember 2006

The Body Shop on rahvusvaheline kosmeetikaettevõte. The Body Shop´i tootevalikus on üle 600 kosmeetikatoote nii naistele kui meestele ja lisaks 400 erinevat muud toodet. Suurem osa The Body Shop´i naha- ja juuksehooldustoodetest põhinevad taimsel toorainel. Esimene The Body Shop kauplus avati Suurbritanniasse aastal 1976.a. Eestis avati esimene The Body Shop 2003.a. novembris Tallinnas Kristiine Keskuses.