Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #455985

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sõbralik ja kvaliteetne klienditeenindus
  • Kauba väljapanek ja korrashoid
  • Teenindusjaama territooriumi ja saali puhtuse ning korra tagamine
  • Teostada toodete ja teenuste aktiivset müüki
  • Olla kohusetundlik, täpne, aus ja viisakas

Nõudmised kandidaadile

  • Oled hea suhtleja
  • Oled paindlik ja kiire
  • Oled positiivse ellusuhtumisega ning koostöövõimeline
  • Oled täisealine ja keskharidusega

Meie pakume konkurentsivõimelist töötasu,väljaõpet, töötaja soodustusi ning sõbralikku kollektiivi. Töö toimub graafiku alusel.

Tööpakkumise number
#455985

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2017

CVKeskus.ee klient

Ettevõte tegeleb kütuste jae- ja hulgimüügiga.

Vaata rohkem