Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27864

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne suhtlemine klientidega
  • klientidele erinevate sisekujunduslahenduste pakkumine
  • pakkumiste tegemine ja tagasiside saamine klientidelt
  • aktiivne sisustustoodete müük
  • müügisaali eest hoolitsemine

Ootused kandidaadile

  • oskust suhelda klientidega
  • positiivset ellusuhtumist
  • tahet olla omaala parim
  • varasem töökogemus klienditeenindajana
  • kiiret kohanemise- ja õppimise võimet

Ettevõte pakub

  • head palka vastavalt töötulemustele
  • palju tööd
  • firmasisest koolitust

Lisainfo

  • kandideerida ainult juhul, kui tead et see on töö mida tahad tõesti teha

Tööpakkumise number
#27864