Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 61459

Tööpakkumise number

61459

Töö kirjeldus

Pakume tööd aprillist augustini värskete marjade ja puuviljade müüjatele. Töö toimub erinevates Tartu kauplustes ning on graafikujärgne.
Klienditeenindaja töökohustusteks on toodete müük ja degusteerimine.

Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat on vähemalt 18 aastat vana, hea suhtlemisoskusega ning positiivse ellusuhtumisega. Eelnev müügitöö kogemus ei ole vajalik.

Ettevõte pakub paindlikku töögraafikut, motiveerivat palka ning uusi väljakutseid nooruslikus kollektiivis.

Lisainfo

Kutsekoolide noortel võimalik sooritada ka erialast praktikat.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. märts 2006
Kuulutus sisestati:
3. märts 2006
Brutopalk:
kuni 30 EEK tunnis

Marjade ost, jae ja hulgimüük