Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520268

Klienditeenindaja Tartu Istikuäris

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hooajaline töö Juhani Puukooli Tartu Istikuäris (aprill-september)
Peamised tööülesanded:
Klientide teenindamine kassas, välialal ja müügisaalis
Taimede väljapanek ja hooldamine

Ootused kandidaadile

Vajalik eesti keele oskus.
Soovitav eelnev töökogemus klienditeenindajana.
Kasuks tuleb aiandusalane haridus või huvi aianduse vastu.

Võimalust nautida Eestimaa suve värskes õhus kerge füüsilise koormusega saades selle eest mõistlikku tasu.

Tööpakkumise number
#520268

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
23. märts 2018
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2018

Juhani Puukool on perefirma, kes tegeleb istikute tootmisega, jae- ja hulgimüügiga. Meie kuus istikuäri teenindavad aiandushuvilisi Tartus, Tallinnas ja Jõhvis.

Vaata rohkem