Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639113

Klienditeenindaja Tartu Eedeni PEPCO kaupluses (lapsehoolduspuhkuse asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 7. veebruar 2020
Kuulutus aegub: 7. märts 2020

Töö kirjeldus

  • professionaalne klienditeenindus
  • töö kassas
  • kauba vastuvõtt
  • kauba väljapanek ettevõtte standardite kohaselt
  • inventuuri teostamine

Ootused kandidaadile

  • Sul on vähemalt keskharidus
  • valdad eesti keelt vähemalt B1 tasemel
  • Sulle meeldib kliente teenindada ja meeskonnas töötada
  • valmis füüsiliseks tööks

Ettevõte pakub

  • stabiilset töökohta ja alati õigeaegset palka
  • motiveerivat boonussüsteemi ning töötaja soodustusi
  • paindlikku töögraafikut
  • põhjalikku väljaõpet
  • ametialast ja isiklikku arengut kiiresti kasvavas firmas
  • ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi

Tööpakkumise number
#639113

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
7. märts 2020
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem