Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #390545

Klienditeenindaja Tapa tanklas

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõbralik ja viisakas klienditeenindus
Kaupade aktiivne müük
Töökoha ümbruse korrashoid

Nõudmised kandidaadile

Sulle meeldib klienditeenindus ja müügitöö
Oled valmis töötama vahetustega (ka öösel)
Oled kohusetundlik, sõbralik ja suhtlemisaldis.

Ettevõte pakub

Kindlat sissetulekut ja müügist tulenevat lisatasu
Paidlikku töögraafikut
Erialast väljaõpet kohapeal

Tööpakkumise number
#390545

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. august 2015
Kuulutus sisestati:
4. august 2015

AS Lukoil Eesti tegutseb Eesti kütuste hulgi- ja jaemüügiturul alates 1992. aastast. Tänaseks päevaks kuulub Lukoili mehitatud teenindusjaamade võrku 37 tanklat üle Eesti. Pakume ööpäevaringselt parimat teenindust, paindlikku hinnapoliitikat ja rahvusvahelist kliendikaarti.

Vaata rohkem