Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 591664

Tööpakkumise number

591664

Töö kirjeldus

Ootame Skizze kaupluste meeskonda nutikat, toredat ja tubli inimest.
Orienteerud hästi kunsti- ja hobitarvete maailmas või oled valmis ennast selle maailmaga kurssi viima ning selle nimel endaga tööd tegema.

Nõudmised kandidaadile

Sulle peab meeldima müümine - mitte lihtsalt müümine, vaid ka sellest tulenev rahulolu, et said meie klientidele olla vajalik, tuua nad uute ja huvitavate materjalide juurde, pakkuda neile uusi ideid ja huvitavaid väljakutseid. Kasuks tuleb võõrkeele oskus.

Omalt poolt pakume toetavat töökeskkonda, meeldivat ja sõbralikku kollektiivi. Võimalusi karjääriks. Arendavaid ja silmaringi avardavaid koolitusi ning koosviibimisi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. mai 2019
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2019

AS Vunder on 1991 aastal loodud 100% Eesti kapitalil põhinev pereettevõte, mis tegeleb kunsti-, kooli-, büroo-, kirja-, ja siseviimistlustarvete impordi ja müügiga Baltikumis. Pakume paljusid ülemaailmselt tunnustatud kaubamärkide tooteid, mida iseloomustab kvaliteet ja aastakümnete/-sadade pikkused kogemused. Oleme pühendunud kvaliteedi pakkumisele ja vahendamisele, toetudes professionaalsele lähenemisele ja eetilistele ning perekondlikele väärtustele, olles lojaalsed meie klientidele ja partneritele.