Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136456

Klienditeenindaja Tallinnas või Tartus

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • silmast-silma, telefoni või kirja teel klientide asjatundlik nõustamine elektrialastes küsimustes

Ootused kandidaadile

  • tahe teenindada ja aidata
  • keskharidus
  • kõrgtasemel eesti keele ja suhtlustasemel vene ning inglise keele oskus
  • elementaarne arvuti kasutamise oskus
Kasuks tuleb:
  • eelnev klientide nõustamise kogemus.

  • põhjalikku tasuta väljaõpet ja tööalaseks arenguks vajalikke täiendkoolitusi
  • põhipalka ja müügitulemustest sõltuvat tulemuspalka
  • asjatundlikku ja toetavat meeskonda
  • erinevaid soodustusi ja toredaid ühisüritusi
  • võimalust ammutada energiat meie spordiklubi tegevuste kaudu

Lisainfo

Töö asukoht sõltuvalt eelistustest Tallinnas või Tartus.

Tööpakkumise number
#136456

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2008

Eesti Energia areneb ja uueneb. Seni tehtu nagu ka meie tulevased tegevused algavad inimestest, kes Eesti Energias töötavad. Tänu meie panustatud energiale, ideedele ja lahendustele oleme leidnud tunnustust, mis hindab meid Läänemere regiooni üheks parimaks energiaettevõtteks.

Teenindus on Eesti Energia äriüksus, kes pakub Eesti Energia klientidele asjatundlikke energialahendusi ja säravat teenindust.

Vaata rohkem